Syngenta

У цьому розділі Ви зможете ознайомитись з детальним описом препаратів, які зареєстровані та дозволені до застосування в приватному секторі, та рекомендаціями щодо їх застосування. На нашій веб-сторінці у доступній для неспеціаліста формі міститься інформація про особливості біології, шкодочинності основних хвороб та шкідників. Ви дізнаєтесь про технології захисту плодових, ягідних, овочевих культур, картоплі та винограду.

Усі препарати, які пропонує "Сингента" вивчалися в Україні Інститутом захисту рослин, установами Міністерства охорони здоров’я. Зареєстровані Міністерством екології та природних ресурсів. Ми впевнені, що застосування наших препаратів дасть змогу значно підвищити урожайність садових і городніх культур.

Розроблені технології, з відповідними строками очікування після обприскування, дають можливість отримати екологічно чисту продукцію, що не містить залишків засобів захисту рослин або їх кількість значно нижча гранично допустимих норм.

Спеціальний спосіб ґрунтового застосування препаратів дає можливість забезпечити захист рослин і водночас мати абсолютно чисте навколишнє середовище, де знаходяться ваша родина та домашні тварини.