Про нас

Ласкаво просимо в магазин компанії "ВЛАДІС"

Компанія «ВЛАДІС» 28 років користується великою популярністю серед власників фермерських і особистих підсобних господарств не тільки в Запорізькій області, а й за її межами.

Фірма довела свою спроможність і надійність, пройшовши важкий шлях становлення.

У торгово-сервісному центрі «ВЛАДІС» клієнти фірми завжди можуть придбати все необхідне для успішної роботи на землі.

 

«ВЛАДІС» представляє 24 провідних насінницьких компаній світу.  Так само її партнерами є понад 120 фірм.  Компанія пропонує своїм покупцям все найкраще, що створено провідними фахівцями світу: насіння овочевих і баштанних культур, засоби захисту та стимулятори росту рослин, водорозчинні добрива, плівку і укривні матеріали, мотообприскувачі і садові інструменти і поливальні системи.  Якість товару захищено згідно з міжнародними стандартами якості, сертифікатами відповідності, карантинними та сортовими документами.

Вже нікому не треба доводити, що для того, щоб йти в ногу з часом, необхідно застосовувати сучасні технології та обладнання.  Вже багато років, завдяки компанії «ВЛАДІС», на полях нашого регіону активно використовують систему крапельного зрошення для полів, садів, виноградників і теплиць.  Купуючи її в торгово-сервісному центрі «ВЛАДІС», клієнти отримують повний супровід фахівців.

Шпалерна сітка для підв'язки огірків і томатів, сітка для притінення, пластмасова сітка для огорожі, обприскувачі та садово-городній інвентар, суміші газонних трав, насіння квітів, важко перерахувати весь асортимент, який пропонує компанія «ВЛАДІС».

Найширше зростання числа різних видів продукції відповідає оптимальному співвідношенню "ціна-якість".  Продукція надана в торгово-сервісному центрі «ВЛАДІС» якісна і надійна.  Не випадково слоган компанії "Наша гарантія - Ваш успіх".  Головний принцип роботи компанії «ВЛАДІС» - враховувати потреби і побажання кожного клієнта.

Керівник Наталія Столітня створила згуртований колектив однодумців, від злагодженої роботи якого залежить успіх всієї компанії.  Вона вважає, що робота з клієнтом - це той аспект, якому необхідно приділяти особливу увагу.  Всі співробітники проходять навчання, продавці є кваліфікованими фахівцями.  Поради агрономів застерігають від помилок і зайвих витрат при покупці, допомагають з вибором товару.

Любов до своєї справи, гнучка, добре продумана політика, високий професіоналізм - це ті чинники, які визначили успіх компанії «ВЛАДІС».

Практично кожен, хто звернувся в торгово-сервісний центр «ВЛАДІС», який складається з двох магазинів «Чарівна садиба» та «Зелений Cвіт», стає постійним клієнтом, а багато - друзями. Це найкраща оцінка роботи - любов і повага тих, для кого, в кінцевому рахунку, працюєш.